dimecres, 27 d’octubre de 2010

Titulars

Reportatges fotogràfics

VIII Nit Literària i Musical solidària del Sol del Solsonès

CB Solsona premini contra La Salle Manresa 1

CB Solsona cadet masculí contra La Salle Manresa 1

CB Solsona sènior femení contra CB Artés

CF Solsona sènior contra FC Almenar

FPE Arrels futsal femení base contra Futsal Cervelló

Certificats i Copa Lleida de patinatge a Solsona












CF Solsona Juvenil "B" contra Santpedor "B"








Entrevistes
Entrevista a Ramon Estany – Josep Àngel Colomés

Solsona 
L’Ajuntament de Solsona renova el conveni de col•laboració amb el Punt Òmnia

Ajuntament i Generalitat estudien millorar el servei de bus de Solsona


Solsona certifica la seva qualitat ambiental amb un segon mesurador de camps electromagnètics de telefonia mòbil

L’Ajuntament de Solsona convoca el veïnat i els comerços del carrer de Sant Llorenç

Un muntatge de La Bleda obre la temporada d’espectacles infantils de Solsona


Esports
Patinatge:

Paola de Stefano i Victòria Nosàs aproven el certificat E, C.P. Solsonès

Bàsquet:

El bàsquet del cap de setmana del 30 al 31 d'Octubre

Campionat de Catalunya Sènior Masculí Segona Categoria: LAB.NUPEL SANT JOSEP “B” 58 – TB. ASSESSORS CB SOLSONA 71

CADET MASCULÍ: C.B. SOLSONA 57 -39 JOVIAT- LA SALLE "1"

INFANTIL MASCULI: CB NAVARCLES 44 - CB SOLSONA 48

Futbol:

CE Arrels:

Agenda CE Arrels pel cap de setmana

C.E. ARRELS – ALEVÍ « A » II DIVISIÓ G.8 : AGRAMUNT ESC.GERARD GATELL, 4 – ARRELS, 4

C.E. ARRELS - CADET 1a. DIVISIÓ G.8: PUIGREIG, 2 – ARRELS, 2

INFANTIL - 2ª Divisió - Grup 5: C.F. NAVARCLES 5 - C.E. ARRELS 1


CF Solsona:

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE PRIMERA TERRITORIAL (Grup 5): CF SOLSONA, 4 - CF ALMENAR, 2

  
  

  
  
  
  
  

  
  

Futbol sala: 

Fotos partits Penya Barcelonista Solsona i Comarca temporada 2010/2011

Fotos partits PB Solsona i Comarca temporada 2009/2010

Lliga Comarcal de futbol sala del Solsonès - Jornada 5: Resultats, classificació, targetes, golejadors i agenda jornada 6

F.P.E. ARRELS – FEMENÍ BASE 1a DIVISIÓ: ARRELS, 10 – FUTSAL CERVELLÓ, 0

FPE ARRELS – JUVENIL-CADET DIVISIÓ D’HONOR: ARRELS, 2 – FUTSAL MATARÓ, 4

P.B. SOLSONA TREPOVI 3 - CAN TITO VILANOVA CAMÍ 5

A.E. PENYA ESPLUGUES 2 - P.B. SOLSONA SOLMÈDIC 2

SANT JULIÀ C.E. 5 - P.B. SOLSONA 3

Atletisme:

Sancho Ayala: nou podi a Castelldefells, Club Fondistes del Solsonès 

Setens 10 Km. URBANS DE MANRESA, Club de Fondistes del Solsonès

 

Esquí:

STAGE TIGNES 2010, Club d'Esquí Solsona

 







Entitats
Reunió a Romania del projecte COFE, sobre conciliació per a la igualtat al segle XXI, COFE, CTFC

El CTFC, premiat per l'aplicació de polítiques d'igualtat

 
Associacions

A. C. P. del Solsonès Cava i Bolets

Presentació a Cardona dels resultats de l'enquesta sobre drogues al Solsonès i Cardona, Sol del Solsonès

SUBVENCIÓ DE LA DIPUTACIÓ DE LLEIDA, Sol del Solsonès

SUBVENCIÓ DE L’OBRA SOCIAL UNNIM, Sol del Solsonès
 
Opinió

Solsona FM 2005-2010, Josep Àngel Colomés


Cinema

Programació Cine París del 29 d'octubre a l'1 de novembre

Església

Activitat a l'arxiprestat Solsona-Morunys del 23/10 al 29/10

Activitat a l'arxiprestat Solsona-Morunys del 31/10 al 06/11